65 Yıllık Tecrübe

Taybah Peynir Fabrikası

Taybah Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Türkiye'de peynir üretimi alanındaki tüm bilgi birikimini tüketicilerinin hizmetine sunmaya 2014 yılında başlamıştır. Taybah, müşterilerinin tüm istek ve ihtiyaçlarına uyumlu çok çeşitli süt ürünleri üretmektedir.
milk and cheese factory
Senior farmer
Taybah cubes of white cheese
Tutkuyla Üretildi
İlham Dolu Zihniyet
Ana hedefimiz, müşterilerimize tutkuyla ürettiğimiz otantik ve besleyici ürünleri sunmak adına atalarımızın zevklerini çağdaş ekipman ve üretim hatlarıyla bütünleştirmektir.
Garantili Ürün Kalitesi

Uluslararası Standartlara Uygunluk

Taybah Fabrikası, kuruluşundan bu yana özel bir ekip tarafından geliştirilen kalıcı bir yenilik politikası benimsemiştir. Uzmanlarımız ve ekip üyelerimiz, tüm üretim sürecini ISO ve OHSAS uluslararası standartlarına uygun kaliteli ürünlerle birleştirmek için çalışmalar yaptı. Ayrıca, Türkiye ve Orta Doğu'daki müşterilerimizin beslenme ihtiyaçlarına ve yeme alışkanlıklarına göre sağlıklı, lezzetli süt ürünleri üreterek asıl amacımıza sadık kaldık.
Leziz & Doğal

Misyonumuz

Müşterilerimizin zevklerini ve ihtiyaçlarını karşılayan, kökleri doğaya dayanan ve yüksek besin değerine sahip lezzetli ürünler sunmak.
Benzersiz & Özgün

Vizyonumuz

Orijinal yöntemlerle peynir ve süt ürünleri üretiminde benzersiz olmak ve ürünlerimizi dünyanın her yerindeki müşterilerimize kolayca ulaştırmak.
Genişleme Stratejisi

Uluslararası Süt Ürünleri Tedarikçisi

Taybah; Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'ya ihracat yaparak, dünyanın geri kalanına sipariş üzerine özel etiket sunarak uluslararası bir genişleme stratejisi izlemektedir.