+65 Yıllık Tecrübe

Taybah Peynir Fabrikası

Taybah Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Türkiye'de peynir üretimi alanındaki tüm bilgi birikimini tüketicilerinin hizmetine sunmaya 2014 yılında başlamıştır. Taybah, müşterilerinin tüm istek ve ihtiyaçlarına uyarlanmış çok çeşitli süt ürünleri sunmaktadır.
milk and cheese factory
Senior farmer
Taybah cubes of white cheese
Tutkuyla Üretildi
Farklı Çalışma Zihniyeti
Ana hedefimiz, tüketicilerimize tutkuyla ürettiğimiz otantik ve son derece besleyici ürünler sunmak için atalarımızın zevklerini en son ekipman ve üretim hatlarıyla bütünleştirme sürecidir.
Garantili Ürün Kalitesi

Uluslararası Standartlara Uygunluk

Taybah Fabrikası, kuruluşundan bu yana, özel bir ekip tarafından geliştirilen kalıcı bir yenilik politikası benimsemiştir. Uzmanlarımız ve ekip üyelerimiz, tüm üretim sürecini ISO ve OHSAS uluslararası standartlarına uygun kaliteli ürünlerle ilişkilendirmek için çalışmalar yaptı. Ayrıca, Türk ve Orta Doğulu tüketicilerimizin beslenme ihtiyaçlarına ve yeme alışkanlıklarına göre sağlıklı, lezzetli süt ürünleri üreterek asıl amacımıza sadık kaldık.
Damak Zevkine Uygun & Doğal

Misyonumuz

Tüketicilerin zevklerini tatmin eden ve ihtiyaçlarını karşılayan doğal kökenli ve yüksek besin değerine sahip lezzetli ürünler sunmak
Benzersiz & Özgün

Vizyonumuz

Orijinal yöntemlerle peynir ve süt ürünleri üretiminde benzersizlik ve dünyanın her yerindeki son tüketicilere ulaştırma kolaylığı.
Genişleme Stratejisi

Uluslararası Süt Ürünleri Tedarikçisi

Taybah, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'ya ihracat yaparak veya dünyanın geri kalanına sipariş üzerine özel etiket sunarak uluslararası genişleme stratejisi izlemektedir.